Włoski design z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Meble z tego kraju coraz częściej kojarzone są z wysoką jakością wykonania oraz bogatym wzornictwem i zdobieniami. Tak, to prawda! Włosi, niezależnie od tego, czy tworzą meble futurystyczne, czy barokowe, zawsze stawiają na jakość. Poniżej przedstawimy Wam, drodzy czytelnicy, odrobinę włoskiego stylu, który możecie wprowadzić do swoich domów.

Wyjątkowa aranżacja utrzymana w pięknym barokowym stylu, charakteryzująca się przepychem i bogatym wzornictwem. Składają się na nią wysokiej jakości włoskie meble - stylizowane szafki nocne i komody, pięknie zdobione łóżko oraz lekko falujące zasłony.

Konstrukcja mebli wzorowana jest na wystawnych, dworskich projektach, w których dominującą rolę odgrywają wyraźnie zaznaczone ornamenty o charakterystycznych kształtach. Głównym elementem aranżacji jest stolik nocny w wyrazistym białym kolorze, który w górnej części przechodzi w jasnobrązowe drewno. Ten kontrastowy efekt świetnie współgra np. z białą lub kremową ścianą.

ARANŻACJA TEJ WŁOSKIEJ SYPIALNI SKŁADA SIĘ Z..:

  • Wysokiej jakości, pomalowane i odpowiednio zabezpieczone drewno
  • Bogate dekoracje, doskonale komponujące się z eleganckim pomieszczeniem
  • Dekoracyjne zasłony w ciemnobrązowym kolorze
  • Wygodne, stylowe łóżko z intrygującym projektem wysokiego wezgłowia

Dekoracja wnętrza pozwala odtworzyć w pokoju atmosferę barokowego przepychu i stworzyć pomieszczenie w stylu np. eleganckich włoskich sypialni. To doskonały pomysł na niestandardową przestrzeń domową lub pokój hotelowy utrzymany w niezwykłym klimacie.

Aranżacja dla sypialni ALF to minimalistyczny projekt, w którym główną rolę odgrywa połączenie naturalnego oświetlenia i kolorystyki mebli. Subtelne zestawienie kolorów skutkuje zrównoważonym efektem końcowym - pełnym harmonii i wewnętrznego spokoju.

Centralnym punktem aranżacji jest nowoczesne łóżko o charakterystycznej, łagodnej linii, w której dominującą rolę odgrywają subtelne łuki. Połączenie eleganckiej kolorystyki i wyrazistego designu zaowocowało wrażeniem miękkości i zachęcającego komfortu. Szczególną uwagę zwracają ergonomiczne zaokrąglenia w miejscu połączenia stelaża materaca z wezgłowiem.

ARANŻACJA TEJ WŁOSKIEJ SYPIALNI SKŁADA SIĘ Z..:

  • Włoskie meble w najlepszym wydaniu - wygodne łóżko i elegancka szafka nocna
  • Nietypowe, funkcjonalne półki, "ukryte" w ścianie z płyty
  • Stylowy dywan w przyjemnej, jasnobrązowej kolorystyce
  • Spokojne, klasyczne zasłony w kolorze białym
  • Nastrojowe dodatki i akcesoria - lampka nocna, białe ramki na zdjęcia

Warto przeczytać