Udany salon potrzebuje dwóch głównych rzeczy: doskonałej obsługi i świetnych produktów. Masz obsługę pokrytą swoim niesamowitym personelem, ale dostanie świetnych produktów do sklepu może być nieco trudniejsze. Dobry dostawca zaopatrzenia potrzebuje również dwóch głównych rzeczy: produktów wysokiej jakości i rozsądnych cen. Najlepsze hurtownie produktów do włosów zapewnią Ci marki i przedmioty, których potrzebujesz, w najniższych cenach.

Tani sprzedawca pomoże Twojemu salonowi zobaczyć większy zysk. Zapoznaj się z listą najlepszych hurtowni produktów do włosów, które zapewniają wspaniałe produkty do włosów bez konieczności opróżniania portfela.

Znalezienie najlepszych hurtowników produktów do włosów

Zakupy w hurtowni, która oferuje zniżki to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przez salony. Jeśli są pewne produkty, które uwielbiasz, możesz kupować hurtowo dla jeszcze lepszych oszczędności.

Różni dostawcy hurtowi zaopatrują się w różne produkty, więc być może trzeba będzie się trochę rozejrzeć, aby znaleźć właściwy wybór. Kiedy to zrobisz, możesz być mile zaskoczony oszczędnościami, które możesz uzyskać.

Lista popularnych hurtowników produktów do włosów:

SalonCentric

SalonCentric jest jedną z najbardziej znanych hurtowni artykułów kosmetycznych na świecie.  Posiadają one ogromny katalog z najbardziej aktualnymi i znanymi markami na rynku.

Ich strona internetowa oferuje tony produktów do pielęgnacji, koloryzacji, zabiegów i narzędzi do stylizacji włosów. Przewożą one nawet niektóre elementy wyposażenia salonu i części zamienne.

SalonCentric oferuje regularną sprzedaż, rozliczenia i darmowe prezenty z pewnymi zakupami dla dodatkowych oszczędności. Mają program lojalnościowy, dzięki któremu członkowie mogą zdobywać punkty premiowe.

Ponadto, możesz otrzymać 20 dolarów z następnego zakupu, gdy polecisz przyjaciela. SalonCentric zapewnia bezpłatną wysyłkę dla wszystkich zamówień powyżej 250 dolarów.

Marlo

Marlo oferuje mnóstwo znanych marek w obniżonych cenach. Firma ta istnieje od 35 lat i sprzedaje je tylko licencjonowanym profesjonalistom. Niosą one wszystko, od narzędzi do stylizacji i mebli salonowych po kolor włosów i szampon.

Wiele z ich produktów do włosów jest dostępnych w ekonomicznych rozmiarach. Mają one również duży wybór produktów do pielęgnacji skóry i paznokci.

Marlo ma regularną sprzedaż i zamknięcia, więc upewnij się, że często sprawdzasz ich stronę pod kątem nowych ofert. Oferują one również bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 99,99 dolarów.

Mi Hair Distribution

Mi Hair Distribution oferuje szeroką gamę produktów w niskich cenach. Firma ta specjalizuje się w przedłużaniu włosów (włosy syntetyczne i ludzkie), a także posiada wiele innych produktów do włosów.

Przewożą one narzędzia do stylizacji, kolor włosów, szampony, odżywki, zabiegi pielęgnacyjne i produkty do usuwania włosów. Dystrybucja Mi Hair posiada również duży wybór etnicznych i wielokulturowych produktów do włosów. Od nabywców wymaga się jedynie wydania 100 dolarów na zamówienie, co jest kwotą mniejszą niż w przypadku wielu innych dystrybutorów.

Imperium Dolarowe

Dollar Empire jest świetne, jeśli szukasz bardzo tanich akcesoriów do włosów. Specjalizują się w zaopatrywaniu sklepów dolarowych, dlatego oprócz produktów do włosów oferują szeroką gamę artykułów. Jest to dobry materiał na klipsy, grzebienie, lustra ręczne, miski do mieszania i inne akcesoria, które sprawiają, że salon działa płynnie.

Kole Importy

Kole Imports oferuje wiele pozycji w cenach końcowych. Są one kolejnym dobrym miejscem na znalezienie akcesoriów do włosów, takich jak grzebienie i klipsy.

Otrzymujesz zniżki i punkty nagród, gdy dołączasz do ich listy mailingowej, a na ich stronie internetowej znajduje się sekcja rozliczeń, dzięki której możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Kole Imports ma również wiele bardzo pozytywnych opinii kupujących.

Buy-Rite

Buy-Rite specjalizuje się w meblach salonowych i dużym wyposażeniu salonów. Oferują one pakiety mebli, które zapewniają znaczny rabat na każdą pozycję.

Ich opcje finansowania i program dzierżawy na własność pomagają złagodzić część presji związanej z kosztami uruchomienia salonu. Oferują również usługi doradcze w zakresie wyboru sprzętu do zakupu oraz pomysłów na aranżację salonu.

Jinny

Jinny jest wielokulturową i etniczną firmą kosmetyczną, która istnieje od 38 lat. Oferują one ponad 400 znanych marek kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Jinny jest partnerem JBS Hair, firmy znanej z wysokiej jakości produktów do włosów ludzkich. Firma ta sprzedaje również tylko licencjonowanym profesjonalistom, więc musisz mieć zatwierdzony wniosek, zanim będziesz mógł przeglądać ich wybór.

Image Beauty

Image Beauty oferuje pełną gamę znanych marek produktów do pielęgnacji i narzędzi do stylizacji włosów. Firma ta dostarcza produkty kosmetyczne od 30 lat.

Zostały one docenione za doskonałość w takich publikacjach jak Philadelphia Magazine i The Courier-Post. Image Beauty ma również program punktów nagrody i oferuje bezpłatną standardową wysyłkę na każde zamówienie powyżej 55,00 dolarów.

Minerva Beauty

Minerva Beauty zapewnia stanowiska stylizacji, sprzęt do szamponów, sprzęt do manicure i pedicure oraz inne meble salonowe. Ich wybór najważniejszych elementów wyposażenia salonu obejmuje niedrogie ręczniki, oświetlenie, przechowywanie i wiele innych.

Minerva Beauty posiada na swojej stronie internetowej bezpłatny planer 2D, który pomoże Ci wizualizować, jak ich produkty będą wyglądać w Twoim salonie. Oferują one opcje finansowania poprzez Quest Resources.

PinkPro Beauty

PinkPro Beauty dostarcza wielu marek produktów do włosów i akcesoriów do włosów. Przewożą również produkty charakterystyczne dla salonów, takie jak książeczki wizyt i peleryny.

PinkPro oferuje wiele pozycji sprzedaży, a także rabaty na różnego rodzaju zestawy startowe. Zapewniają one bezpłatną wysyłkę na wszystkie zamówienia o wartości 50 USD lub więcej.

Handel pięknem

Trade Beauty specjalizuje się w przecenionych produktach do włosów, narzędziach do stylizacji i akcesoriach. Oferują one również wybór mebli salonowych oraz innych artykułów kosmetycznych, takich jak pielęgnacja skóry, paznokci i zapachy.

Spójrz na ich obecne promocje, aby uzyskać dodatkowe oszczędności. Jest to kolejna strona, na której musisz zgłosić się jako profesjonalista, aby zobaczyć dużą część swoich zasobów, ale możesz do niej dołączyć bezpłatnie.

Dystrybutorzy Bi-Lo

Według strony About, Dystrybutorzy Bi-Lo oferują ponad 6.000 pozycji w różnych kategoriach. Mają duży wybór produktów do włosów, od szamponów i odżywek po zabiegi i koloryzację.

Sprzedają też sporo różnych narzędzi do stylizacji. Oprócz ogólnie niskich cen, oferują one regularne transakcje typu closeout. Zamówienia muszą być co najmniej 300 dolarów, a zamówienia powyżej 500 dolarów uzyskać bezpłatną wysyłkę.

Efektywne kosztowo hurtownie fryzjerskie

W zarządzaniu udanym salonem jest dużo stresu. Znalezienie taniego hurtowego dostawcy kosmetyków nie musi być kolejnym zadaniem. Jeśli uważasz, że ten artykuł jest pomocny, sprawdź nasz blog, aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących zarządzania salonem.

Sprawdź propozycje na modne fryzury damskie. Więcej na https://styl.fm/tagi/fryzury-damskie >>

Warto przeczytać