Chcesz, aby pokój Twojego dziecka zachęcał je do nauki i rozwijania indywidualnych zainteresowań? Szukasz sposobu na zagospodarowanie zmarnowanej powierzchni ścian? Sprawdź, dlaczego warto wykorzystać magnetyczne tablice ścienne w aranżacji pokoju każdego ucznia.

>

Tablice w wersji kredowej, korkowej i magnetycznej to doskonały wybór do każdego pomieszczenia. Ich zaletą jest nie tylko wyjątkowa funkcjonalność, ale również aspekt dekoracyjny, dzięki któremu każde wnętrze nabiera ciekawego charakteru.

Tablice magnetyczne dostępne są w różnych rozmiarach i ramach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych upodobań. W pokoju młodszych dzieci sprawdzą się te w kolorowych ramkach, a w pokoju nastolatków lubiących nowoczesność, np. w aluminiowych ramach. W dobrych sklepach znajdziemy również tablice magnetyczne w tradycyjnej drewnianej ramie, które mogą stać się ozdobą nie tylko pokoju dziecięcego, ale również kuchni przedpokoju czy domowego biura.

Zalety tablic magnetycznych

Tablice magnetyczne mają wiele zalet, a przystępne ceny zachęcają do wykorzystania ich potencjału nie tylko w pokoju dziecka. Przede wszystkim dobra tablica magnetyczna to zakup na długie lata i gwarancja bezpieczeństwa. Co więcej, dzięki tablicy magnetycznej można cieszyć się zarówno możliwością tradycyjnego pisania notatek za pomocą specjalnych markerów, jak i wykorzystania magnesów. W ten sposób tego typu tablica "rośnie" wraz z dzieckiem i w kreatywny sposób wspiera jego rozwój.

Tablice magnetyczne to także sposób na skuteczną ochronę ścian przed małymi i nieco większymi artystami. Jeśli dasz dziecku miejsce do rozwijania swoich artystycznych pasji i umieścisz w nim zdjęcia, plakaty czy inne dekoracje, z pewnością zaoszczędzisz na częstym malowaniu ścian w pokoju. W pokoju przedszkolaka możesz powiesić dużą tablicę magnetyczną, np. na drzwiach szafy lub na ścianie, tak aby dziecko miało do niej swobodny dostęp. Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy, wybierz tablicę z zaokrąglonymi rogami, dzięki czemu maluch nie skaleczy się podczas użytkowania.

Tablica magnetyczna nad biurkiem

W pokoju ucznia lub nastolatka możesz powiesić tablicę magnetyczną nad biurkiem lub w jego pobliżu. Dzięki temu Twoje dziecko zawsze będzie miało w zasięgu wzroku ważne notatki, plan lekcji czy ulubione zdjęcia. Ciekawym rozwiązaniem dla dzieci, które nie korzystają z tablicy magnetycznej za pomocą flamastrów, jest porcjowanie jej powierzchni wykonaną na zamówienie naklejką, która w żaden sposób nie wpłynie na działanie tablicy, a pozwoli ją w pełni spersonalizować. Taką naklejkę, np. z rodzinnym zdjęciem lub innym wzorem, można zamówić w naprawdę niskiej cenie, zyskując niepowtarzalną ozdobę każdego pomieszczenia.

Tablica magnetyczna to produkt w pełni uniwersalny, który może służyć do zabawy i nauki, a jednocześnie pełnić funkcję dekoracyjną. Warto zaopatrzyć się w tego typu tablicę również do innych pomieszczeń - dzięki takiemu rozwiązaniu zyskamy podręczny planer dyżurów, funkcjonalną "ramkę" na zdjęcia czy miejsce do zapisywania ważnych notatek. Dla rodziców, którzy chcą przyzwyczaić dziecko do codziennych obowiązków, tablica magnetyczna może pełnić funkcję tablicy motywacyjnej, na której maluch będzie zbierał punkty za konkretne zadania i tym samym zdobywał stałą nagrodę.

Wiesz już, dlaczego warto powiesić tablicę magnetyczną w pokoju ucznia, przedszkolaka i innych pomieszczeniach w domu, dlatego najwyższy czas wybrać się na zakupy! Wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach kupisz w sklepie tablice-magnetyczne.com, gdzie kupisz również tablice kredowe i korkowe! Sprawdź i przekonaj się, że tablica magnetyczna dla dzieci to doskonała ozdoba pokoju, która wspiera rozwój i znacznie ułatwia utrzymanie porządku w notatkach!

Warto przeczytać