Podczas gdy nowy koronawirus zmusza wielu z nas do pozostania w domu, Twoje domowe biuro (nawet jeśli jest tymczasowe) nie powinno dodawać kolejnej warstwy stresu. Z tymi ulubionymi produktami, w tym niezbędnymi artykułami biurowymi, pomocnikami do przechowywania i małymi akcentami, możesz się zorganizować, skupić, a nawet poprawić swoją postawę. Powinieneś otrzymać je w ciągu tygodnia, ale pamiętaj, że wysyłka może się opóźnić ze względu na konieczność nadania priorytetu artykułom awaryjnym podczas pandemii. Oto 15 naszych ulubionych rzeczy niezbędnych do pracy w domu.

Powiązane elementy

1 Do prowadzenia spotkań z kanapy: Lap Desk

Długie odcinki pracy w domu wymagają czasem przerwy od biurka. Ale nadal możesz odbierać telefony i dotrzymywać terminów, siedząc wygodnie na kanapie. Aby mieć pewność, że laptop się nie przegrzeje (a Ty będziesz mógł wygodnie pracować), zainwestuj w biurko na kolana. Jest ono wyposażone w elastyczny pasek na przybory do pisania, a także wbudowany otwór na telefon.

2 Aby chronić nadgarstki: Bezprzewodowa klawiatura i mysz

W odpowiedzi na inicjatywę COVID-19 wielu pracowników otrzymało polecenie pracy w domu, bez czasu na klawiaturę, mysz i inne materiały. Chroń swoją postawę (i zapobiegaj przykurczom dłoni na klawiaturze laptopa), inwestując w bezprzewodową mysz i klawiaturę, które pozwalają pracować z dowolnego miejsca.

3 Aby chronić oczy: okulary blokujące niebieskie światło

Ponieważ wielu z nas jest przyklejonych do swoich telefonów lub komputerów, sprawdzając najnowsze wiadomości (lub znajdując ucieczkę poprzez zabawne Instagram feeds), możesz doświadczać więcej czasu ekranowego niż zwykle. I chociaż dowody naukowe na temat skutków niebieskiego światła są mieszane, te okulary na pewno pomogą Ci uczyć się w dobrym stylu.

4 Aby ograniczyć rozpraszanie uwagi: Słuchawki z redukcją szumów (Noise-Cancelling Headphones)

Pracująca zmywarka, bawiące się dzieci, partner oglądający telewizję: W domu jest nieskończenie wiele czynników rozpraszających, które odciągają naszą uwagę od wykonywanego zadania. Na szczęście te bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów pomogą Ci się skupić. Dodatkowo, ładują się one przez 20 godzin!

home office

5 Aby poprawić swój nastrój: lampa z naturalnym światłem słonecznym

Nie każdy ma szczęście mieszkać w domu, który przepełniony jest naturalnym światłem. A jeśli nie masz prywatnego podwórka lub patio, możesz utknąć bez stałego dostępu do witaminy D pochodzącej ze słońca. Ta lampa LED bez promieniowania UV może służyć jako źródło słońca i pomoże Ci zwalczyć bluesa kwarantanny.

 

6 Do walki z bałaganem: Organizer na biurko z siatki

Nawet jeśli Twoje domowe biuro to kącik w jadalni, gdzie żonglujesz milionem innych zadań, posiadanie jakiegoś systemu organizacji jest dobre dla produktywności. Ten prosty, ale skuteczny organizer z siatki zawiera wysuwaną szufladę, pięć pionowych sekcji na dokumenty i miejsce na karteczki samoprzylepne.

 

7 Dla wsparcia Twojego kręgosłupa: Balance Ball Chair

Być może nie masz najlepszej ergonomii w domowym biurze: prosty kręgosłup, rozluźnione ramiona, idealnie ułożone nadgarstki i dłonie. Aby poprawić swoją postawę i chronić kręgosłup, spróbuj przez kilka dni w tygodniu siedzieć na tym krześle z piłką do balansowania. Prawie pięciogwiazdkowe siedzisko wyposażone jest w kółka, dzięki czemu można łatwo poruszać się po biurze lub całkowicie wyjąć piłkę z podstawy, aby wykonać trening w przerwie na lunch.

8 Do organizowania zapasów: Szafka na kółkach

Chcesz się zorganizować? Rozważ w końcu sortowania, że stos przypadkowych papierów masz wiszące w domu. Enter: to trzypoziomowa szafka na dokumenty, która jest tak elegancka, jak to jest funkcjonalne. A co najlepsze? Możesz ją łatwo wykorzystać do przechowywania lub na dodatkowe półki, gdy wrócisz do swojego biura poza domem.

 

9 Aby oczyścić powietrze: Biurkowy oczyszczacz powietrza

Nigdy nie jest zły czas, aby poprawić jakość powietrza, którym oddychasz. Ten biurkowy oczyszczacz powietrza wyposażony jest w filtr HEPA i usuwa 99% kurzu, pyłków, dymu, zapachów i sierści zwierząt domowych. Ponieważ w najbliższym czasie będziesz siedział w domu, dlaczego nie miałbyś mieć lepszej jakości powietrza?

 

10 Aby Twoje poranne piwo było zawsze gorące: Podgrzewacz do kubków kawy

Chciałeś dokończyć tę świeżą filiżankę kawy, którą zaparzyłeś rano, ale potem wyskoczyło niespodziewane spotkanie. To niedrogie, ale bardzo przydatne akcesorium na biurko utrzyma Twój kubek w cieple, dzięki czemu nie będziesz musiał biegać do mikrofalówki, aby podgrzać go między rozmowami.

 

11 Aby uporządkować swoją elektronikę: Wiszące schowki nad drzwiami

Ponieważ wielu z nas nie ma wyznaczonego domowego biura, stworzenie prowizorycznych rozwiązań pomoże w przemianie. Podoba nam się ten wiszący nad drzwiami schowek na notebooki, ładowarki, długopisy i inne materiały biurowe. Nie martwiąc się o bałagan, możesz spędzić więcej czasu na pracy (a później zrelaksować się przy Netflixie).

 

12 Aby wesprzeć dolną część pleców: Podnóżek pod biurkiem

Zamiast pozwalać swoim stopom zwisać lub chować się pod siebie, daj swoim palcom trochę wsparcia dzięki temu podnóżkowi pod biurko. Urządzenie o szerokości 18 cali utrzymuje stopy w górze i jest wyposażone w trzy regulacje wysokości dla lepszej postawy.

13 Aby dodać trochę miłości: Trzy zestawy roślin wewnętrznych

Jednym ze sposobów na poprawienie jakości powietrza, którym oddychasz, są nasi roślinni kumple. Ten zestaw trzech roślin jest ręcznie wybierany przez hodowców z Costa Farms, a każda z nich jest znana z filtrowania zanieczyszczeń. Te lekkie, łatwe w pielęgnacji zielone piękności dadzą Ci coś, co będziesz pielęgnować i dbać o siebie w tym chaotycznym czasie (oprócz siebie).

14 Aby pozostać naładowanym: 12-wyjściowa listwa zasilająca

Jeśli Ty i Twój partner pracujecie teraz zdalnie, może się okazać, że będziecie walczyć o gniazdka. Unikajcie kłótni dzięki tej 12-wylotowej listwie zasilającej z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym. Będziesz w stanie naładować wszystkie swoje urządzenia jednocześnie.

15 Aby zachować Zen: Kryta fontanna relaksacyjna

Wiele osób doświadcza wysokiego poziomu niepokoju i stresu w obliczu tak wielu niepewności wokół naszego dobrobytu. Znalezienie spokoju w tak burzliwym czasie może być trudne. Ta relaksująca wewnętrzna fontanna tworzy spójny, kojący dźwięk, który uspokaja nerwy. Jej niewielki rozmiar (tylko 8 cali wysokości i szerokości) jest idealny na biurko lub nawet stolik nocny.

Warto przeczytać