Dobór torebki niby jest prosty ale zdjęcia celebrytek pokazują, że jednak panie mają czasami z tym sporty problem. Zasady tutaj będą trzy. Nie są one nadmiernie skomplikowane, problem będzie polegał na tym, że wzajemnie się te zasady przenikają. A nad tym wszystkim dodatkowo stoi również moda. To ona każde nam nosić raz skórzane luźne wzory bez fasonu raz mydelniczki. Zasada pierwsza to dobranie torebki właśnie do okoliczności. Jest prosta im późniejsza pora dnia i okazja bardziej oficjalna tym torebka powinna być mniejsza. Wielka ciężka z natury rzeczy torba będzie zwisać z ramienia kobiety w sukni balowej nie będzie się dobrze prezentować. Dowiedz się więcej o doborze torebek na stornie www.modnetorby.com.pl

Pamiętajmy o tym, że taka torba będzie niszczyć całą stylizację na taki ważny dzień. Na wieczorne okazje nie można wybrać torebki płóciennej. Sprawdzać się będą propozycje z cekinami, lakierowane oraz koralikowe. Druga zasada będzie taka, że im kobieta jest drobniejsza i niższa tym torebka powinna być mniejsza i powinna mieć przede wszystkim znacznie mniej ozdób. Filigranowa kobieta z wielką torbą będzie oczywiście wyglądać komicznie, jeśli dostanie wielką torbę workowatą. Podobnie mnóstwo różnorakich ozdób nie będzie się dobrze prezentować. Kobieta wysoka może sobie na nie pozwolić, z drugiej strony ona nie może się decydować na propozycję niewielkiej torebki, ponieważ nie będzie to dobrze wyglądać.

Panie niskie powinny unikać tak zwanych torebek jamników, a więc takich propozycji, które są mocno wydłużone, noszone poprzecznie. Powinny wybierać raczej rozwiązania kwadratowe, lekko wydłużone, układające się wzdłuż ciała. Panie wysokie na pewno z jamnikami będą wyglądać doskonale. Zawsze doda nam masy torba, która będzie odstawać od boku w dodatku wypełnia się ją mnóstwem niepotrzebnych przedmiotów.

Zasada trzecia mówi, że torebka powinna pasować do stylu oraz koloru naszego stroju. Ta zasada już nieco się rozluźniła. Mnóstwo pań decyduje się na noszenie miejskich plecaczków, które mają charakter torebki, torebki sportowe czy przeciwnie takie, które będą błyszczeć złotem. Niezależnie od tego jaka moda będzie panować zawsze jest klasyka tak jak elegancja, w ramach której będziemy mieli krawiecki kostium i do niego lakierowaną skórę z elegancką torebką. To zawsze dobry wybór.

 

Warto przeczytać