Nate Berkus: Nie musisz tylko robić zakupów w ołtarzu świątecznym, żeby się wystroić. Uwielbiam odwiedzać sklepy z antykami i pchle targi o tej porze roku i odbierać takie rzeczy, jak złote tacki na roczniki czy mosiężne świeczniki - rzeczy, które można potem ponownie wykorzystać po wakacjach. W mojej kolekcji Target mam takie przedmioty jak metalowe skrzydlate miseczki i miseczki ze złotym piórem. Są tak szykowne jak na święta. Włóż do nich teraz orzechy lub słodycze, ale w Nowy Rok, możesz użyć ich do innych rzeczy. To, i dużo białych świateł. Natychmiast sprawiają, że pokój czuje się gotowy na święta i święta.

Jon Call: Tak jak o tej porze roku, aby zmierzyć się z sezonową pogodą, tak i Twój dom powinien dodać dodatkowe warstwy ciepła. Rozrzucam po całym domu miski potpourri z Santa Maria Novella, aby dodać zapachu dymu w powietrzu. Wyłączam żarówki do 40 watów, aby nadać im bardziej złocisty blask i zastąpić poduszki do rzucania bogatszymi kolorami i materiałami takimi jak moher, kaszmir i wełna.

Elaine Griffin: Sznurkuj kaskadowo wiązki ponadwymiarowych sań za pomocą drutu kwiaciarskiego (dla inspiracji pomyśl o gigantycznej kiju winogron) i zwieńcz go dużą kokardką z szerokiej taśmy drucianej. Wygląda to niesamowicie na przednich drzwiach.

Lisa Staprans: Zieleń i kwiaty w sezonie to wspaniałe pomysły, jak drzewa oliwne w doniczkach i daglezje w doniczkach na zewnątrz domu, ozdobione białymi światłami. Spróbuj prostych doniczek z czerwonym amarylisem i drzewkiem do każdego głównego pomieszczenia w Twoim domu. Miło jest mieć również małe drzewko zwane drzewkiem pamięci z ornamentami, które opowiadają historie ludzi w Twoim życiu, których już nie ma z Tobą, więc możesz świętować ich wspomnienia.

Amanda Nisbet: Aby dodać kolejną warstwę do stolika lub wózka barowego, zmieszaj bukszpan i białe kwiaty i pokaż je w miętowych kubkach na soki.

Lindsey Schwartz: Znajdź temat lub motyw, na którym można się oprzeć. Moja ulubiona, zimowa biel, pozwala na redefiniowanie przestrzeni domowej za pomocą klasycznego koloru.

Lauren Geremia: Jestem dość duża w dekoracji z funkcją. Spróbuj naturalnych elementów, które świetnie pachną i wyglądają: girlandy eukaliptusowe, sosny, drzewa zimowe i liście. Polecam zainwestować w ładne szkło na wakacje. Zaimponuj gościom przepisami na koktajle szampanowe i grzane wino. Spraw, by każde jedzenie i każdy napój wyglądały olśniewająco.

Sam Allen: Uwielbiam malutkie lampki LED, które świecą mosiądzem, srebrem lub złotym drucikiem z małymi zestawami baterii, które można włożyć w bukszpanowe i magnolijne wieńce, girlandy i inne zieleńce, które mogą być zbierane wokół huraganów, lub inne rodzaje świec i świeczników. Przeciągnij również piękny kawałek jedwabnej wstążki przez haczyk na ozdobie (wszystkie te same rodzaje ozdób), owiń ją wokół podstawy wrzecion na klatce schodowej, a następnie zrób kokardę, aby wszystkie zwisały po schodach lub korytarzu. Naprawdę dramatyczna i czarująca koncepcja. I, co ważniejsze, bardzo prosty.

David Scott: Jeśli masz czas, sugeruję umieszczenie złotych ozdób świątecznych kulek w misce na stole.

Sara Gilbane: Wcześnie wstaję z wianków jodły i tkam w nie pawie lub bażantyckie pióra jako ukłon w Święto Dziękczynienia. Po Święcie Dziękczynienia, dodaję szyszki i gałązki czerwonych jagód (bardziej tradycyjne świąteczne kolory). Po Nowym Roku trzymam wianki i wieńce, bo miło jest mieć odrobinę zieleni podczas tych zimnych, jałowych miesięcy i pracuję z białymi kwiatami jako akcentami. Białe światła to także niezawodny sposób na rozświetlenie i rozświetlenie.

Zobacz także: Jak nie dobierać dywanu - 7 błędów

Warto przeczytać