Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia Twojego salonu jest Twoja pralnia. Zapewnia to możliwość umyć włosy klienta przed cięciem, a także pomoc w poczuciu salonu, na który się wybierasz. Jednak może być wiele sytuacji, w których instalacja zlewozmywaka jest trudna, a nawet niemożliwa - tu właśnie wchodzą wszystkie zlewozmywaki przenośne. Sprzedajemy wiele różnych przenośnych zlewozmywaków salonowych w wielu stylach i kolorach. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do mycia włosów, czy przenośnego zlewozmywaka spa, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, wybierając zlewozmywak do salonu. 

Pomyśl o szczegółach

Jednym z ważnych szczegółów do przemyślenia jest to, czy chcesz przechylić miskę lub miskę z obsługą szyi dla twojego przenośnego zlewozmywaka. Posiadamy kilka modeli, które mogą pracować dla Ciebie i są dostępne w kilku kolorach. Możesz wybierać spośród czarnych lub białych ceramicznych misek, jak również wysokiej jakości plastikowych misek. Do wyboru jest również sześć opcji kolorystycznych dla mobilnej szafy zlewozmywakowej. 

Dla spa, salonu, salonu, salonu fryzjerskiego lub lokalizacji estetycznej, istnieje kilka przenośnych modeli zlewozmywaków z bardzo atrakcyjnymi szafkami i miskami, które pasują do Twojego wystroju.

Zlewozmywaki przenośne do salonów

Przenośny mechanizm pochylania szamponu i czarna miska ceramiczna firmy Monsam

Umywalka przenośna PSE-2005TB w salonie, posiada czarną ceramikę, mechanizm uchylnej miski i bardzo szeroką szafkę/blatkę do przechowywania szamponu, odżywki, ręczników i innych akcesoriów.  Urządzenie wyposażone jest w dwa 6 galonowe zbiorniki świeżej wody i dwa 7 galonowe zbiorniki na ścieki dla większej wygody.  System filtracji wody jest opcjonalny.  Ponadto, można dodać elektroniczny przełącznik nożny do sterowania przepływem wody, dzięki czemu obie ręce mogą być używane w procesie mycia włosów.  

Przenośna obudowa zlewozmywaka wykonana jest z wytrzymałych paneli plastikowych dostępnych w sześciu kolorach: Czarny, Biały, Szary, Czerwony, Niebieski lub Maple.  Ponieważ jest to na kółkach, ten przenośny zlewozmywak salonowy jest łatwo mobilny w salonie lub w domowym biznesie.  

Przenośny mechanizm pochylania i pochylania szamponu oraz biała miska ceramiczna firmy Monsam

Przenośny zlewozmywak PSE-2005TW jest podobny do zlewozmywaka PSE-2005TB, z wyjątkiem ceramicznej czaszy, która jest biała zamiast czarnej.  Te same opcje i kolory obudowy są dostępne dla tej przenośnej stacji do mycia włosów.

Przenośny zlew szamponowy z mechanizmem pochylania firmy Monsam

PSE-2005T posiada podobne cechy jak zlewozmywaki przenośne typu TB i TW, z wyjątkiem tego, że miska zlewozmywakowa jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a nie ceramiki.  Oferujemy go w niższej cenie dzięki różnym materiałom w przenośnej misie zlewozmywakowej.

Biały zlewozmywak przenośny z ceramiczną umywalką firmy Monsam

Ten elegancki zlewozmywak przenośny firmy Monsam posiada szafkę z dwiema szufladami i ceramiczną umywalkę.  Doskonałe rozwiązanie dla uzdrowisk, biur opieki zdrowotnej, salonów fryzjerskich, estetyków, handlu detalicznego i domów. Nie jest potrzebna dodatkowa instalacja wodno-kanalizacyjna, dzięki czemu można dodać wygodę dodatkowego zlewozmywaka bez uszczerbku dla wzornictwa. Model ten jest dostarczany z baterią chromowaną i szklanym blatem. Jest to samodzielny, przenośny zlewozmywak, który zapewnia ciepłą i zimną bieżącą wodę do miejsca, gdzie konwencjonalna hydraulika nie jest dostępna.  Dwie szuflady zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania, a ta jednostka jest w pełni zmontowana - wystarczy ją zwinąć na miejsce!

Szklana zlewozmywak przenośny z drewnianą szafką firmy Monsam 

Elegancko zaprojektowany zlewozmywak przenośny firmy Monsam z oszronioną szklaną miską na ciemnej drewnianej szafce.  Doskonale sprawdza się w biurach opieki zdrowotnej, uzdrowiskach, gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, sklepach i domach. Możesz dodać wygodę dodatkowego zlewozmywaka bez uszczerbku dla wzornictwa. Te przenośne zlewozmywaki zapewniają wygodę, jak również mycie rąk i włosów na żądanie. Jest on w pełni zmontowany - wystarczy go zwinąć na miejsce.

Uruchom Salon szybciej!

Jeśli rozpoczynasz nowy salon fryzjerski, znalezienie obiektu do działania poza nim może być jedną z najtrudniejszych części. Dzięki All Portable Sinks, możemy pomóc Ci szybciej znaleźć Twój obiekt, ponieważ nie jesteś ograniczony do opcji hydrauliki. Nasze przenośne miski szamponowe można umieścić w dowolnym miejscu w pobliżu wylotu, bez konieczności wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnej. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat tych przenośnych zlewozmywaków salonowych, możesz z nami rozmawiać i zadawać pytania, lub zadzwonić do nas!

Wszystkie przenośne zlewozmywaki - Łatwiejsze sprzątanie!

Warto przeczytać