Ładowanie...

 • Opowiedz mi o swoich snach

  PRZEJDŹ DO GALERII Umów się na spotkanie
 • Projektowanie wnętrz to moja pasja

  Przejdź do galerii Dokonaj rezerwacji
 • Zaprojektuję Twoją kuchnię

  Zobacz galerię Umów się na spotkanie
 • Projektuję piękne pokoje dla dzieci

  Zobacz galerię Dokonaj rezerwacji
 • Jak stworzyć funkcjonalne domowe biuro

  Przejdź do galerii Dokonaj rezerwacji
 • Ja też lubię minimalizm

Projektowanie wnętrz Oliwia Drobnicka to pracownia architektoniczna, w której od wielu lat projektuję wnętrza łączące ponadczasową elegancję z wysoką funkcjonalnością.

Zawsze jestem otwarta na nowe pomysły i rozwiązania. Korzystam wyłącznie z produktów wysokiej jakości. Projektuję kuchnie, łazienki i sypialnie. Tworzę również projekty salonów, pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Specjalizuję się w projektowaniu wnętrz z ograniczonym budżetem. Zajmuję się również doborem fachowców do wykonania prac wykończeniowych.

Moje doświadczenie pozwala mi tworzyć projekty, które zapadają w pamięć i dobrze spełniają swoją funkcję. Nie ograniczam się tylko do praktyczności. Szukam również pomysłów, które sprawią, że wnętrza będą przytulne, ciepłe i eleganckie. Odbywa się to poprzez dobór odpowiedniego oświetlenia do każdego pomieszczenia. W ten sposób osiągam bardzo zadowalający efekt, który jest odpowiedzią na oczekiwania moich klientów.

Architekt wnętrz

Projektanci wnętrz odgrywają kluczową rolę w tworzeniu ponadczasowych projektów. Dobry architekt wnętrz zadba o to, by pomysł był najlepszą odpowiedzią na potrzeby estetyczne i funkcjonalne. Dostosuje również pomieszczenia do Twojego stylu życia, dbając o ich organizację i zmysłowy odbiór w kuchni, łazience czy salonie. Projekty i aranżacje, które tworzę, powstają w oparciu o Twoje osobiste potrzeby i pomysły oraz to, jak chcesz, aby dana przestrzeń wyglądała i funkcjonowała. Mam wielu zadowolonych klientów we Wrocławiu, Katowicach Gliwicach Sosnowcu Tarnowskich Górach Zabrzu Chorzowie Czeladzi i na całym Śląsku. Cieszę się, że mogę wspólnie z Państwem realizować odważne, inspirujące i ponadczasowe koncepcje architektoniczne.

Projektowanie wnętrz

Jestem architektem z wieloletnim doświadczeniem. Oferuję projektowanie wnętrz dla klientów o wysokich wymaganiach. Specjalizuję się w projektowaniu pomieszczeń, z doborem profesjonalnego oświetlenia wewnętrznego, a także w projektowaniu luksusowych wnętrz. Dokładam wszelkich starań, aby projektowane przeze mnie koncepcje spełniały oczekiwania klientów pod każdym możliwym względem. Dużą wagę przykładam do funkcjonalności, gdyż jest ona podstawą każdej udanej realizacji. Dbam o nastrój wnętrza, dobór faktur, kolorów i oświetlenia, a także jakość produktów. Zawsze jestem na bieżąco z najnowszymi trendami w projektowaniu, w tym New Classico, New York Minimalist, Simple Contemporary i Minimalist.

Projektowanie wnętrz

Główne atuty mojego studia to projektowanie wnętrz i dobór profesjonalnych opraw oświetleniowych. Ważne jest, aby móc stworzyć nastrój w przestrzeni. Atmosferę tworzą nie tylko materiały, tekstury i kształty. Oświetlenie jest kluczowym elementem, na który kładę duży nacisk. Dbam o to, aby projektowane przeze mnie wnętrza były ciepłe, funkcjonalne i eleganckie. W mojej pracowni oferuję również tworzenie łazienek ze specjalistycznym doborem produktów oraz koncepcje kuchni, które kładą nacisk na funkcjonalność. Używam materiałów wysokiej jakości. Swoje projekty opieram na aktualnych trendach wnętrzarskich.

Wybrane aranżacje

Apartament w bluesie Oliwia 2022-08-12T17:38:22+02:00

Apartament w kolorze niebieskim

Dom w Gliwicach Oliwa 2022-07-13T14:58:34+02:00

Dom w Gliwicach

Słoneczny apartament Oliwka 2022-07-13T13:55:40+02:00

Słoneczny apartament

12Następujący

Warto przeczytać